Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Sylwek
Zwariowany świat Szpileczki ;D

Sylwek

Hejcia!! Niedawno był sylwek i było wprost zajebiście!!! Impra błyła u mnie w domciu, i przyszło wiele osób.....nawet chciało sie do mnie wbić więcej osób ale ich nie wpóściłam!!! No więc tak, było bardzo zróżnicowane towarzystwo no ale cóz...oto oni; Aga, Ala, Pamela, Krzysio, Łokasz(Luli xD), Adrian, Bartek no i oczywiście ja!!! Na początku było dennie, ale póżniej się rozkręciło! Aga i Ala puszczały muze, a ja z Pam ciągle tańczyłysmy, aż ja nie dostałam kolki!!! O 24h wyszliśmy wszyscy puszczać petardy.....tak jak myślałam Luli nie puszczał petard bo przeciez on jest za.....hmmm delikatny!!!??? No później to tak balowaliśmy do 2 nad ranem, ale niestety biedny Luli dostał gorączki i leżał jak kłębek (dosłownie) w kurtce na mojej kanapie!!! Kamaszek mi obiecał, że mi kupi płyte CD "Top Kids 10", bo wygrałam pewne zawody, które robiliśmy!! Ale miałam Farta i to jeszcze Kamaszek- mój przyszły niedoszły chłopak- mi to kupi!!! Ale ogólnie to impra była zajebista!! Dobra ja się już zmywam....papapapsie i POZDRO!!!


Szpilka 3/01/2008 14:14:38 [Powrót] Komentujno bo przecież go podrywałam Olu....ale sie nie smuc on tak w 100% nie jest w moim typie.
Szpilka 5/01/2008 16:22:44
| brak www IP: 83.27.23.233

co miało znaczyć to 'Kamaszek- mój przyszły niedoszły chłopak'!!!???
Ichigo13/ JumperOlka 4/01/2008 19:31:38
| brak www IP: 83.31.191.220

blog4u

Strona Główna


Siema! Znajomi wołają na mnie "Szpilka" więc stąd ten nick :) Na moim blogu będę pisać o moim życiu szkolnym i poza ;] Zapraszam! Mile widziane komentarze ;)

Dodaj do Ulubionych

szpilka1

W kolorki zagrało 48552,
ale jedynie 3 pozostawili pamiątkę po sobie

Ksiega Gości
Dodaj do Księgi

Było dawno temu:
2008
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Wrzesień
Sierpień
Lipiec


Ulubione kolorki:


Inne moje kolorki:
moja fotka.pl
mój photoblog (fbl)
Szablon wykonała Wyobraźnia / *Szu Szu*
Obrazki pochodzi z DeviantArt