Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Wtulona w Krzysia....
Zwariowany świat Szpileczki ;D

Wtulona w Krzysia....

Wczoraj przyjechała do mnie Basia! Poszłyśmy zobaczyć czy wyjdą takie dwie jakby to powiedzieć...pindy. Okazało się, że wyjdą, ale powiedziały, że przyjechało do nich kuzynostwo i też (to całe kuzynostwo) musi nam towarzyszyć. Zgodziłam się, a po chwili zza drzwi wyszedł jakiś strasznie malutki wypłosz, który oznajmił, że nazywa się Bobek. Ja i Baśka zaczęłyśmy się strasznie brechtać. Przyszła jeszcze jakaś mała dziewczyna. A ja słodkim głosem zapytałam:
-Hej! Dziewczynko ile masz lat??
A ona na to:
-Mam 14lat!- wykrzyknęła te słowa z obużeniem.
Mnie szczerze mówiąc zatkało. No, ale mniejsza z tym. Potem poszłyśmy na budowę i przyjechali do nas na rowerach Krzysio i Gucio. Zapytałyśmy się tej całej dzieciarni czy pójdą z nami (Ja, Baśka, Krzysio, Gucio) do bunkru. Dzieci powiedziały, że muszą wracać już do domu. Ponieważ stało obok nas dwóch niebezpiecznie przystojnych chłopaków, moja główka zaczęła pracować. W końcu powiedziałam:
-No to jedziemy do tego bunkru!
W tamtej chwili pokazałam Baśce żeby robiła to co ja i wsiadłam na siedzonko Krzysiowego roweru. My (Ja i Baśka) siedziałyśmy na siedzonkach wtulone w chłopaków, a oni pedałowali na stojąco. Ach po prostu czółam się ja rusałka u boku mojego księcia z bajki... I tak oto kończę tą nocie. Pozdro!


Szpilka 2/09/2007 09:28:28 [Powrót] KomentujLILKA!!!!!!!!!!!! JA TĄ BAŚKE CHYBA ZABIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOSŁOWNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A I PROSZE GO NIE PODRYWAĆ BO MUSI SIĘ ZASTANOWIĆ CO DO NASZEJ SPRAWY (mojej i jego)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KUMALSKI?????????????!!!!!!!!!!! Pozdrawiam ;*
Olka 2/09/2007 14:47:11
| brak www IP: 83.31.231.169

blog4u

Strona Główna


Siema! Znajomi wołają na mnie "Szpilka" więc stąd ten nick :) Na moim blogu będę pisać o moim życiu szkolnym i poza ;] Zapraszam! Mile widziane komentarze ;)

Dodaj do Ulubionych

szpilka1

W kolorki zagrało 48797,
ale jedynie 3 pozostawili pamiątkę po sobie

Ksiega Gości
Dodaj do Księgi

Było dawno temu:
2008
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Wrzesień
Sierpień
Lipiec


Ulubione kolorki:


Inne moje kolorki:
moja fotka.pl
mój photoblog (fbl)
Szablon wykonała Wyobraźnia / *Szu Szu*
Obrazki pochodzi z DeviantArt