Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Filipek i meduza w gatkach!!!
Zwariowany świat Szpileczki ;D

Filipek i meduza w gatkach!!!

Już wróciłam z Bułgari! Było po prostu cudownie! Gorące morze, ciepluteńki piasek na plaży, basenik przy hotelu i co najważniejsze- sexownie opaleni przystojniacy!!! Kiedy już myślałam, że nie może być lepiej to znalazłam sobie boyfrienda! Pochodził z Niemiec, nazywał się Filip, miał słodkie brązowe oczęta i dogadywałam się z nim tylko po angielsku. Ale i tak było miodzio! Zrobiłam sobie tatułaż z henny. Zapewniali mnie, że zejdzie po 3 tygodniach, ale on zszedł mi po 1 tygodniu! Może to dlatego, że od świtu do nocy moczyłam się w wodzie? Chyba dlatego mój śliczny tatułaż się zmył. A poza tym to miałam też nie miłe przeżycie. Mała meduza wpłymęła mi do gaci od stroju kąpielowego! Popażyła mi całe siedzenie! Ale i tak twierdzę, że to były moje najlepsze wakacje!!! Wróciłam bardzo opalona i się z tego cieszę! Pozdro!!!

Info dla "Jogi":Drogi/a "Jogi" wydawało mi się, że to auto skurczyło się do rozmiarów malucha, ponieważ siedzący mi na kolanach pies zasłaniał mi cały widok z przodu więc mogłam się tylko obracać w bok. Mam nadzieję, że rozwiązałam wszelkie wątpliwości. Dzienx za komęta i pozdro!

Szpilka 13/08/2007 11:18:25 [Powrót] Komentujblog4u

Strona Główna


Siema! Znajomi wołają na mnie "Szpilka" więc stąd ten nick :) Na moim blogu będę pisać o moim życiu szkolnym i poza ;] Zapraszam! Mile widziane komentarze ;)

Dodaj do Ulubionych

szpilka1

W kolorki zagrało 48797,
ale jedynie 3 pozostawili pamiątkę po sobie

Ksiega Gości
Dodaj do Księgi

Było dawno temu:
2008
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Wrzesień
Sierpień
Lipiec


Ulubione kolorki:


Inne moje kolorki:
moja fotka.pl
mój photoblog (fbl)
Szablon wykonała Wyobraźnia / *Szu Szu*
Obrazki pochodzi z DeviantArt