Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
MURZYŃSKA CHATA I PSTRĄGI
Zwariowany świat Szpileczki ;D

MURZYŃSKA CHATA I PSTRĄGI

Dziś jest pochmurny dzień. Nie moge się spotkać z moimi przyjaciółmi, bo prawie wszyscy wyjechali. Więc opowiem co przydarzyło mi się 2 dni temu. Ja, moja ciocia, koleżanka mojej cioci, moja psiapsióła-Agata w towarzystwie psa-Aresa pojechałyśmy na Błędne Skały. Jechałyśmy tam Toyotą Avensis. To auto z pozoru wydaje się duże, ale jak wszystkie wsiadłyśmy do autka i jeszcze na dodatek wpakował mi sie na kolana średniej wielkości Golden Retriwer-Ares to wydawało mi się, że auto skurczyło się do rozmiarów malucha!!! To nie była luksusowa podróż. Było jak w murzyńskiej chacie. Dosłownie! Pies ział na mnie swoim nieświeżym oddechem tak, że musiałyśmy otworzyć wszystkie okna na ościerz! Na dodatek ciotka wyciągnęła swoją sałatkę czosnkową i zaczęła ją łapczywie zajadać! W powietrzu czułam zapach sałatki czosnkowej, zmieszanej z chrupkami Pedigre, zjedzonych wcześniej przez psa!!! Normalnie katorga! Po drodze zajechałyśmy do restauracji, w której jeszcze miesiąc temu właścicielka ganiała z nożem swoich klientów. Co za rozkosz! Wycieczka zapowiadała się wspaniale! Błedne Skały to Błędne Skały! Oczywiście zabłądziłyśmy! Aż pół godz. krążyłyśmy w poszukiwaniu drogi powrotnej! Zakończeniem naszej wyprawy było przyjemne łowienie ryb. Jeszcze dziś rano wspominałam tą chwilę, zajadając własnoręcznie złowionego pstrąga. A to jest właśnie Toyota Avensis:


Szpilka 31/07/2007 11:41:25 [Powrót] KomentujFajne przeżycia Liluś!!! A dalej chcesz GG Otlika???Hihi!!!
B!k! 2/08/2007 10:24:26
| brak www IP: 83.27.47.130

blog4u

Strona Główna


Siema! Znajomi wołają na mnie "Szpilka" więc stąd ten nick :) Na moim blogu będę pisać o moim życiu szkolnym i poza ;] Zapraszam! Mile widziane komentarze ;)

Dodaj do Ulubionych

szpilka1

W kolorki zagrało 48797,
ale jedynie 3 pozostawili pamiątkę po sobie

Ksiega Gości
Dodaj do Księgi

Było dawno temu:
2008
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień
Wrzesień
Sierpień
Lipiec


Ulubione kolorki:


Inne moje kolorki:
moja fotka.pl
mój photoblog (fbl)
Szablon wykonała Wyobraźnia / *Szu Szu*
Obrazki pochodzi z DeviantArt